صفحه در حال بارگزاری
لطفا شکیبا باشید

قوانین ومقررات

 

  1. آونگ داده پرداز ایرانیان متعهد می شود که در قبال دریافت مبلغ تعیین شده، خدمات معرفی شده را به سفارش متقاضی تحویل دهد.
  2. مسئولیت خدمات بر عهده آونگ داده پرداز ایرانیان بوده اگر خدمات اشکالی یا ایرادی داشت بخش پشتیبانی در کمترین زمان و ساده ترین راه حل مشکل را برطرف می نماید و اشکالات و ایرادات هیچ گونه ضرر مالی برای مشتری ندارد.
  3. خواهشمند است نحوه استفاده از خدمات با توجه به دستورالعمل باشد و همان گونه که راهنمائی می شود از خدمات استفاده شود تادر وقت ما و خود شما مشتری گرامی صرفه جوئی شود و هر گونه بی توجهی به راهنمائی های استفاده از خدمات هزینه مالی داشته باشد از طرف استفاده کننده خدمات وصول خواهد شد.
  4. جهت تماس با شما، نیاز هست که همواره مشخصات شما مندرج در فرم بخش ثبت نام را بروز نگه دارد، مانند آدرس محل، جهت نامه نگاری احتمالی، تلفن تماس و ایمیل شما؛ لذا ضروری است که متقاضی در صورت تغییر مشخصات خود، موارد جدید را از از طریق فرم تماس باما به پشتیبانی اعلام نمایید.
  5. مسئولیت حفظ و نگهداری از کلمه های عبور سرویسهای خریداری شده و بخش پرتال کاربری به عهده کاربران می باشد و آونگ داده پرداز ایرانیان هیچ گونه سوء استفاده از کلمه عبورهای شما توسط سایرین را ندارد.
  6. پس از اینکه مشتری هر یک از خدمات را خریداری نمود و هزینه سرویس را پرداخت نمود طبق مشخصات تکمیل شده در فرم سفارش به او خدمات ارائه میگردد؛ در صورتی که بدون ارائه دلیل مناسب و منطقی قصد فسخ سرویس خود را داشت به هیچ عنوان هزینه ای از جانب ما مسترد نمیگردد. مگر در شرایطی که مدیریت آونگ داده پرداز ایرانیان تشخیص دهد و یا سرویس خریداری شده توسط وی مشکل دار باشد.
  7. تمامی سفارشات بین 2 الی 48 ساعت کاری انجام میشود و تحویل مشتری میگردد.
  8. آپدیت لایسنس ها به نسخه جدید به مدت یک سال (برای مثال از نسخه 1 به نسخه 2) به صورت رایگان قابل انجام است و بعد از یک سال با 50 درصد تخفیف انجام میشود

سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده توسط این سایت، به منزله مطالعه کامل و دقیق “شرایط و ضوابط” و مورد تایید بودن تمامی موارد فوق از سوی شما خواهد بود.